SafetyRespect Estonia

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Meelis Tamm
[email protected]
+372 5333 5940

We save lives - SafetyRespect

TÄISLAHENDUSEGA KUKKUMISKAITSEEKSPERT

SafetyRespectiga saate rohkem kui kukkumiskaitsetooted – saate asjatundliku partneri, kes seisab teie kõrval. Aitame teil kukkumiskaitse üle kontrolli alla võtta ehitusprotsessi igal etapil. Alates planeerimisetapist kuni projekti valmimiseni panustame asjatundlikkuse ja töömeetoditega, mis pakuvad Sulle parimad kukkumiskaitselahendused Sinu ehitusprojekti jaoks.

kukkumiskaitse, äärekaitse, võrkpiire

KOLLEKTIIVNE KUKKUMISKAITSE

Meil on lai valik kollektiivseid kukkumiskaitsetooteid ja -süsteeme, sest erinevad olukorrad nõuavad erinevaid lahendusi. Meie tooteid on lihtne kasutada, ilma et see ohustaks ohutust. Aitame teil analüüsida olukordi, kus kukkumine võib juhtuda, ja anname nõu, milline kukkumiskaitse oleks teie konkreetse projekti jaoks parim.

Personaalne kukkumiskaitse

ISIKLIK KUKKUMISKAITSE

Meie isiklikud kukkumiskaitsetooted on mõeldud ehitustööstusele ja on kvaliteetsed. Meil on rakmed, kiivrid, kukkumiskaitseplokid ja kõik tarvikud, mida vajate. Meil on ka valmis komplektid erinevateks olukordadeks ehitusprojektides, näiteks betooni, katuste, teisaldatavate platvormide, päästetööde jms tööks. Nii on lihtne valida just teie vajadustele vastav kaitselahendus.